Mávrhy a realizace interiérů

Škola designu

Proč spolupracovat s bytovým architektem?

Proč spolupracovat s bytovým architektem?

Chceme bydlet prakticky

Prakticky bydlet znamená využít prostor našeho bytu co nejvíce účelně. Bytový architekt má zkušenosti s navrhováním dispozičních řešení a často nachází ta řešení, která by nás ani nenapadla. Naslouchá nám a přizpůsobuje svá řešení našim požadavkům, ale přitom vychází ze znalostí ergonomického a funkčního zařizování prostoru. Svoje návrhy nám ukazuje na pláncích či 3D počítačových vizualizacích a my tak máme o budoucí podobě našeho bydlení lepší představu. Chrání nás tím před chybnými nákupy vybavení našeho bytu či domu a tím šetří naše peníze.

 

Chceme bydlet hezky

Bydlet hezky znamená být obklopen věcmi, které se nám líbí a máme k nim citový vztah. Vypovídají o tom, jací jsme a dělají náš byt osobním a útulným. Bytový architekt má přehled o nabídce na trhu, ať nábytku, osvětlení, podlahových či jiných materiálů. Pomůže nám zkombinovat všechny tyto zásadní stylotvorné prvky tím, že navrhne hlavní myšlenku, ze které  se odvíjí budoucí podoba nového zařízení. Tím nás uchrání od nahodilých nákupů a vnese do našeho bydlení přidanou hodnotu, kterou je originalita, vycházející z našeho nitra – šetří nejen naše peníze ale i čas, který bychom museli věnovat obíháním obchodů. Naše bydlení bude harmonicky sladěné a přitom stále jen naše.

 

Chceme utrácet rozumně

Bytový architekt vychází z našich finančních představ, které jsme mu sdělili. Rozumné utrácení znamená, že máme jasný cíl, kterého chceme dosáhnout bez zbytečných výdajů navíc. Po celou dobu tvorby návrhu jsme partnery, které nikdo nenutí do věcí, za které nechceme utrácet. Bytový architekt nám již nakreslil dispoziční řešení a navrhl stylový koncept pro náš byt. Teď již víme, kde bude stát všechen nový nábytek a jakou bude mít podobu. Bytový architekt spolupracuje s osvědčenými stavebníky či řemeslníky a dodavateli interiérového vybavení a my máme k dispozici cenové nabídky těchto firem. Máme k dispozici rozpočet a jasně vidíme, do čeho investujeme.

 

Chceme bydlet kvalitně

Bydlet kvalitně znamená, že nás naše bydlení těší, že se do něj rádi vracíme z práce jako do oázy klidu. Znamená to, že byt užíváme ke své radosti a spokojenosti bez toho, abychom stále něco museli opravovat, reklamovat, přestavovat. Bytový architekt zajišťuje realizaci návrhu, dohlíží na to, aby jím navrhnuté věci fungovaly a byly v požadované kvalitě. Komunikuje za nás s firmami, zajišťuje koordinaci prací a opět šetří náš čas a peníze.


team Sketch design

Zpět